Aplikacja Kwarantanna domowa - Aktualności - KPP w Limanowej

Aktualności

Aplikacja Kwarantanna domowa

„Kwarantanna domowa” to aplikacja, która ułatwia przejście obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych. Ta bezpłatna aplikacja umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz oraz posiada informacje pomocne w czasie kwarantanny. Dzięki niej mamy szybką komunikację ze służbami oraz dostęp do opieki. Pamiętajmy, że z aplikacji mogą korzystać tylko osoby objęte kwarantanną.

 
Policjanci codziennie kontrolują osoby objęte kwarantanną domową przebywające na terenie powiatu limanowskiego. Z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań oraz osób objętych kwarantanną przypominamy o aplikacji "kwarantanna domowa".
 
Ta aplikacja ma za zadanie skutecznie i sprawnie kontrolować miejsca pobytu osób przebywających na kwarantannie, a jednocześnie wspierać osoby objęte kwarantanną, w tych trudnych dniach. Kwarantanna domowa - to oficjalna, bezpieczna i bezpłatna aplikacja, która ułatwia przejście obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.
Aplikacja dostępna jest do pobrania na telefony w sklepach Google Play oraz App Store.
 
Szczegółowe informacje o aplikacji oraz odpowiedzi na wiele pytań znajdują się na stronie internetowej "Aplikacja Kwarantanna domowa"
Pamiętaj, że aplikacja „Kwarantanna domowa” przeznaczona jest tylko dla osób objętych kwarantanną. Jej system połączony jest z bazą numerów telefonów osób, które zostały zobowiązane do przejścia kwarantanny i nie ma możliwości, by korzystały z niej inne osoby.