Policjanci wyruszyli w góry na charytatywny rajd - Aktualności - KPP w Limanowej

Aktualności

Policjanci wyruszyli w góry na charytatywny rajd

19 czerwca br. ponad 80-ciu policjantów z Nowego Sącza, Limanowej i Bochni oraz pracowników cywilnych Policji, członków Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz oraz IPA Limanowa, a także ich rodzin wzięło udział w charytatywnym pieszym rajdzie po Beskidzie Sądeckim. Była to już trzecia edycja tego wydarzenia, którego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Organizatorami sobotniego rajdu był Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu mł. insp. dr Krzysztof Dymura oraz Zarząd Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz. W rajdzie oprócz sądeckich policjantów udział wzięli również mundurowi z Komend Powiatowych Policji w Limanowej i Bochni, a także członkowie IPA Region Nowy Sącz oraz IPA Limanowa. Komendę Powiatową Policji w Limanowej reprezentowało 18 osób.

Uczestnicy wyruszyli z Rytra, a swoją 18-kilomerową wędrówkę po Beskidzie Sądeckim zakończyli w Roztoce Ryterskiej. Rajd był dobrą okazją do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim do wsparcia podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, której zostaną przekazane wpłaty z wpisowego. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w rajdzie wspierając ten szlachetny cel. Każdy otrzymał pamiątkowy pins, a najmłodsi uczestnicy (w tym roku dwójka dzieci w wieku 6 lat) w nagrodę za wytrwałość w pokonaniu trasy, otrzymali dyplomy i upominki.

 

Źródło: KMP Nowy Sącz